Agroturystyka Pieniny NA UBOCY

543cf603066d63971c22785742f8e27f.jpg
Strona główna Księga Gości

Księga Gości
POLECAM !
dodano przez: Monika
Piękne miejsce, wszędzie blisko a jednocześnie cicho i spokojnie. Pokoje czyściutkie, wyposażona kuchnia, wszystko jak najbardziej zgadza się z opisem.Miejscowość położona idealnie na piesze wypady we wszystkie strony świata.Polecam z całego serca :)

Zapraszamy
dodano przez: Noclegi Na Ubocy
Uprzejmnie prosimy o wystawianie opinii dotyczących pobytu u nas.

Opinia o kwaterze
dodano przez: J. Meszek
U Państwa Janczy spędziliśmy tygodniowy urlop. Idealne miejsce na wypoczynek z dziećmi, dużo miejsca do zabawy i atrakcji dla maluchów, dla starszych ping-pong i boisko do siatkówki. Zacisznie i zielono. Pokoje przestronne i czyste, gospodarze niezwykle mili, gościnni, zawsze służący informacja i radą. Dziękujemy za mile spędzony u Państwa wakacyjny czas i pozdrawiamy serdecznie! :)

Opinia o kwaterze
dodano przez: A. Kołodziej
Jedno z najładniejszych kwater w okolicy, położona na wzniesieniu z pięknymi widokami patrząc w każdą stronę. Miejsce idealne dla osób/par chcących wyciszyć się i odpocząć od miejskiego zgiełku. Kuchnia, grill, taras oraz leżaki na górce z wspaniałym widokiem w ciągu dnia jak i późnym wieczorem bardzo umiliły nasz tygodniowy urlop. Szczerze polecam pobyt na Bystrej 11:) Pozdrawiam oraz dziękuję gospodarzom za przyjemny pobyt na miejscu;)Copyright 2009-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę